ELITA I BËN GJIKOS TË PABËRËN/ Shikoni sa trembet këngëtari nga veprimi i gruas së tij (VIDEO) – AlpeGossip
ELITA I BËN GJIKOS TË PABËRËN/ Shikoni sa trembet këngëtari nga veprimi i gruas së tij (VIDEO)

ELITA I BËN GJIKOS TË PABËRËN/ Shikoni sa trembet këngëtari nga veprimi i gruas së tij (VIDEO)

Çifti i njohur i showbizit Elita Rudi dhe Gjiko janë kthyer në një nga dyshet më të dashura për publikun të cilët komentohen për çdo veprim të tyre. Siç dihet muaj më parë u bënë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin Zëri dhe vazhdimisht në Instagram publikojnë foto me të.

Mirëpo, së fundmi ata kanë vendosur që të shpenzojnë pak kohë bashkë dhe në një video të publikuar në Instastory shihet se si Elita i jep makinës, ndërkohë që Gjiko është pasagjer.

Në një moment moderatorja rrit shpejtësinë teksa Gjiko i trembur i thotë të ketë kujdes, ndërkohë që Elita nis të qesh. Gjiko është trembur aq shumë sa që në videon tjetër ka treguar se është lidhur shumë fortë me rripin e sigurimit.