Anxhelina Hadërgjonaj jep lajmin e papritur, bëhet nënë për herë të parë: Mezi po pres… (FOTO) – AlpeGossip
Anxhelina Hadërgjonaj jep lajmin e papritur, bëhet nënë për herë të parë: Mezi po pres… (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj jep lajmin e papritur, bëhet nënë për herë të parë: Mezi po pres… (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj është një prej femrave më të komentuara të showbizit, e cila tërheq shpesh vëmendjen me format seksi dhe pozat e saj të nxehta në Instagram. Këngëtarja është mjaft aktive në profilin e saj, duke qenë gjatë gjithë kohës në kontakt me ndjekësit, mirëpo disa orë më parë Anxhelina i ka lënë të gjithë pa fjalë kur ka dhënë lajmin e papritur.

Në një postim në profilin e saj, ajo ka publikuar një eko dhe tregon se do të bëhet nënë për herë të parë. Anxhelina shkruan se po pret dy binjakë që do të vijnë në jetë në mars të 2019-ës.

“Duket se 2019-ta do të jetë një vit emocionues. Nuk e prisja këtë dhe doja t’jua thoja të gjithëve personalisht. Këta të dy do të vijnë në mars. Mezi po pres që të shoh lumturinë që do të sjellin. Nuk jam e sigurt se kush janë prindërit, por e kopjova për t’ju tmerruar të gjithëve”.- ka shkruar këngëtarja, duke lënë të kuptohet se lajmi i shtatzënisë ishte një shaka.