“MAGNET” PËR VAJZAT/ Këta janë “çunat e showbizit” që i morën VIP-et në “qafë” (FOTO) – AlpeGossip
“MAGNET” PËR VAJZAT/ Këta janë “çunat e showbizit” që i morën VIP-et në “qafë” (FOTO)

“MAGNET” PËR VAJZAT/ Këta janë “çunat e showbizit” që i morën VIP-et në “qafë” (FOTO)

Miqësia ësht një nga gjërat më më vlerë për njerëzit në jetën e tyre e për këtë arsye konsiderohet mjaft e shtrenjtë.

Shpeshherë kemi parë të fliten apo të zgjasin ato mes njerëzve të të njejtës gjini por mjaft të veçanta konsiderohen edhe ato të gjinive të ndryshme.

E ajo që bie mjaft në sy, është marrëdhënia e veçantë e disa prej moderatorëve apo opinionistëve të ekranit shqiptar me vajzat e showbizit.

Me siguri të gjithë i njihni çunat e showbizit që nga nuk i shohim në shoqërinë e vipeve të ndryshme të cilat janë ëndrra e çdo mashkulli.

Instagrami i tyre është i mbushur plot me vajza dhe shprehjen e dashurisë në formë miqësore për to.

Nga Eraldo Rexho e deri tek Olti Curri, AlpeNeës.al ju njeh me “çunat e shoëbizit” që janë magnet për vajzat:

Eraldo Rexho

 

Ervin Kurti

Olti Curri

/AlpeNews.al