PARALAJMËRIM PËR BANORIN/ Dha informacion nga jashtë dhe ndikoi në gjendjen psikologjike të Beatrix, ja çfarë do ndodhë – AlpeGossip
PARALAJMËRIM PËR BANORIN/ Dha informacion nga jashtë dhe ndikoi në gjendjen psikologjike të Beatrix, ja çfarë do ndodhë

PARALAJMËRIM PËR BANORIN/ Dha informacion nga jashtë dhe ndikoi në gjendjen psikologjike të Beatrix, ja çfarë do ndodhë

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP” u lexua një zarf i zi. Në të shkruhej se një nga banorët ka thyer rregullat dhe dënimin do ta marrë sot gjatë spektaklit.

“Big Brother ka vënë re se njëri nga banorët ka dhënë informacione nga jashtë, që jo vetëm ka ndikuar në lojën, por edhe në gjendjen psikologjike dhe emocionale të Beatrix, në kundërshtim me rregulloren.

Dha informacion nga jashtë dhe ndikoi në gjendjen psikologjike të

Për këtë arsye, ‘Vëllai i Madh’ ka marrë një vendim të rëndësishëm, të cilin do e komunikojë nesër”, thuhet në zarfin që lexoi Arjola.

Në zarf nuk shkruhej emri i banorit që ka thyer një nga rregulloret kryesore të shtëpisë, si dhe dënimi që do të jepet. Tashmë banorëve dhe publikut nuk i mbetët gjë tjetër veçse të presë mbrëmjen e sotme për prime-in.