HOROSKOPI DHE VIPAT/ Alma Celaj një “Peshore” ëngjëllore që adhuron punën e saj! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Alma Celaj një “Peshore” ëngjëllore që adhuron punën e saj!

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Alma Celaj një “Peshore” ëngjëllore që adhuron punën e saj!

Alma Celaj konsiderohet si një ndër moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar dhe njëkohësisht është shumë e apasionuar pas punës së saj.

Në horoskop ajo i përket shenjës së “Peshores” dhe përputhet plotësisht me karateristikat e saj,

Peshorja njihet për vullnetin që ka për të arritur në jetë gjithçka që dëshiron duke përfshirë këtu edhe punën e ëndrrën e saj për tu bërë pjesë e ekranit. Ajo ka arritur këtë e madje po ngjit shkallët e suksesit…

Përveç talentit, Peshoret njihen edhe për anën estetike. Almën e shohim gjithnjë të kuruar në çdo detaj e madje nuk duke mos zhgënjyer asnjëherë me veshjen në çdo paraqitje skenike.

View this post on Instagram

🛡

A post shared by TV HOST & JOURNALIST (@alma_celaj) on

View this post on Instagram

🖤

A post shared by TV HOST & JOURNALIST (@alma_celaj) on

Por ajo që e bën një Peshore të vërtetë, është fakti se Alma e adhuron kinemanë e filmat dhe këtë e ka shprehur edhe në profilin e saj në Instagram.

/AlpeNews.al