ROBERT BERISHËN E “TRADHËTON” PARTNERJA/ Publikon FOTON në “krahët” e Seldit – AlpeGossip
ROBERT BERISHËN E “TRADHËTON” PARTNERJA/ Publikon FOTON në “krahët” e Seldit

ROBERT BERISHËN E “TRADHËTON” PARTNERJA/ Publikon FOTON në “krahët” e Seldit

Robert Berisha dhe Seldi Qalliu janë pjesëmarrës në ‘Dance With Me’ dhe  pranë vetes kanë partnere super seksi.

Roberti me bukuroshen Leila Kraja ndërsa këngëtari nga Seldi me Rashel Kolanecin po marrin duartrokitje nga publiku dhe juria ndërsa partneriteti i tyre është shumë i komentuar edhe në media rozë.

Të gjithë bashkë njihen për shoqërinë mes tyre pas show-it  dhe kështu së fundmi partnerja e Robertit ka përfunduar në krahët e Seldit.

Ishte Seldi ai që e ka publikuar një foto të cilën e ka marrë nga Instastory i Leilës. Të dy dukeshin shumë të lumtur pranë njëri- tjetrit.

Se kush nga çiftet do të jetë fitues mbetet të shohim.