HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Bleona Qerreti është një “dem” dhe vitet janë thjesht numra – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Bleona Qerreti është një “dem” dhe vitet janë thjesht numra

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Bleona Qerreti është një “dem” dhe vitet janë thjesht numra

Bleona Qerreti është një ndër këngëtaret shqiptare më të pëlqyera për publikun shqiptar, fama e së cilës ka kapërcyer edhe kufijte shqiptare.

Qereti është shumë aktive në llogarinë e saj në “Instagram”, ku ndan me fansat momente dhe foto të ndryshme nga e përditshmëria e saj. Ditën e sotme Bleona feston ditëlindjen dhe pasi kuptuam se ajo ishte shenja e demit në horoskop tani e kuptuam më mirë karakterine  saj shpërthyes. Shihni disa karakteristika që e bëjnë Bleonën një  “dem” të denjë.

Femrat e shenjës se demit janë femërore, të ëmbla dhe shumë sensuale të cilat  bien në sy gjithmonë dhe pse vitet kalojn Bleona duket sërish si 20 vjeç.

Partneri ideal për to është një mashkull serioz dhe ambicioz, ndërkohë qe familja dhe harmonia janë thelbësore. Si një dem , Bleona na ka treguar gjithmon marrëdhënien e ngushtë që ka me prindërit duke publikuar foto nga pushimet apo dedikime të ëmbla për ta.

View this post on Instagram

Dear Santa …. I really tried…. #merryxmas

A post shared by Bleona (@bleona) on

Gjithashtu si një dem tipik, Bleona di si të hakmerret me armiqtë dhe nuk janë të paktat raastet kur ajo i ka “masakruar” publikisht ofendimet endjekësve apo gazetarëve.

Nëse do ta përshkruanim Bleonën me tre fjali si një dem tipik do të ishte: Seksi, kokëfortësia dhe e fortë.

/AlpeNews.al