DJ SARDI TREGON KUR KA HUMBUR VIRGJËRINË/ Jep dhe një mesazh “porositës” për…(FOTO) – AlpeGossip
DJ SARDI TREGON KUR KA HUMBUR VIRGJËRINË/ Jep dhe një mesazh “porositës” për…(FOTO)

DJ SARDI TREGON KUR KA HUMBUR VIRGJËRINË/ Jep dhe një mesazh “porositës” për…(FOTO)

J Sardi zbuloi në emisionin “BOOM” se marrëdhënien e parë seksuale e ka pasur në moshë minorene, kur ishte vetëm 16 vjeç.

Ai tha se femra me tè cilën kishte kryer marrëdhënie seksuale ishte më e madhe në moshë, ndërsa jep dhe një mesazh për të:

Rozi: Kur ke kryer marrëdhënie për herë të parë?

Sardi: 16 vjeç.

Rozi: Me kë?

 

Sardi: Të ta them por është keq pastaj.Nuk është person që e njeh. Më e madhe se unë. Nuk e di sa.

Rozi: E ke parë në rrugë ndonjëherë?

Sardi: Jo.

Rozi: Jeton në Tiranë?

 

Sardi: Se di fare, nuk e njihja fare. Ma dhanë. Dhuratë.

Rozi: Vazhdojnë të japin dhurata?

Sardi: Kshu dhuratash? Jo nuk po më japin më, atëherë ma dhanë që isha i vogël. Ata çunat e mëdhenj të lagjes, ata rrugaçët.

Rozi: Në ajo të shikon tani, ke një mesazh për të?

Sardi: Faleminderit! (Qesh).