JUSTIN BIEBER SJELL LINJËN E VESHJEVE SI KANYE WEST/ Fansat nuk e mirëpresin aspak: E shëmtuar… – AlpeGossip
JUSTIN BIEBER SJELL LINJËN E VESHJEVE SI KANYE WEST/ Fansat nuk e mirëpresin aspak: E shëmtuar…

JUSTIN BIEBER SJELL LINJËN E VESHJEVE SI KANYE WEST/ Fansat nuk e mirëpresin aspak: E shëmtuar…

Ylli i popit Justin Bieber ka vendosur që të hyjë në indrustrinë e modës si stilist dhe ka krijuar një linjën e veshjeve “Drew House” në ngjyrën bezhë dhe mustardë. “Për çmimin prej 48 dollarësh, ju mund të keni një bluze unisex me një fytyrë emoji të buzëqeshur”, shkruan USA Today. Ndërsa me 128 dollarë mund të merrni një bluze dhe një palë pantallona kadife.

Justin Bieber nuk e ka konfirmuar ende që është linja e tij, por në shumë fotografi shihet me veshje të Drew House.

Kanye West është një prej artistëve më të famshëm në botë që ka krijuar një firmë me veshje dhe ka patur mjaft sukses. Ndërkohë që Justin Bieber pret që të arrijë sukses, kjo dhe për faktin se luan me imazhin e tij, fansat nuk janë edhe aq dakord. Nuk ka kaluar shumë dhe fansat kanë shprehur pakënaqësitë e tyre kundrejt veshjeve që kjo linjë ofron. Fansat kanë reaguar me irritin në Twitter duke theksuar se këto rroba duken si një imitim i keq i linjës së Kanye West.

Bluzat dhe pantallonat uniseks kanë një ngjyrë të shëmtuar dhe janë shumë të shtrenjta.