“JE NJERI PA NDJENJA”/ Arjani-Sindit: Të pëlqejnë rrugaçët, ke dalë me gjysmën e djemve të lagjes (VIDEO) – AlpeGossip
“JE NJERI PA NDJENJA”/ Arjani-Sindit: Të pëlqejnë rrugaçët, ke dalë me gjysmën e djemve të lagjes (VIDEO)

“JE NJERI PA NDJENJA”/ Arjani-Sindit: Të pëlqejnë rrugaçët, ke dalë me gjysmën e djemve të lagjes (VIDEO)

Sindi i është kthyer sot ashpër konkurrentëve dhe opinionistit të “Për’puthen” duke i përmendur çdo deklaratë që është bërë ndaj saj.

Pas Mevlanit, Julit dhe Rinianit, Sindi debatoi me Arjanin duke zbuluar dhe një takim që kanë bërë jashtë kamerave. Opinionisti e cilësoi Sindin si njeri pa ndenja.

Sindi: Para 4 ditësh më ke kërkuar falje për të gjitha ofendimet dhe të thashë që të mos e bëje publike.

Arjan: Moj nëse unë të kam mërzitur, të kërkoj falje prapë. Kjo do bad boy, i pëlqejnë rrugaçët, ata që i nxijnë jetën.

Sindi: E kam pranuar veten time para gjithë Shqipërisë.

Arjan: Ke dalë me djemtë e Përputhen, me gjysmën e djemve të lagjes dhe çerekun e djemve të Kasharit dhe nuk di ku je akoma. Je aq manipulatore që ke dalë me gjithë djemtë dhe i kërkon llogari Muratit pse do të dalësh dhe me vajzat e tjera. Je njeri fals, je njeri pa ndjenja.