SUPER KONCERTI NË TIRANË/ Zbulohen këngëtarët shqiptarë që do interpretojnë krah Malumes, më 14 mars – AlpeGossip
SUPER KONCERTI NË TIRANË/ Zbulohen këngëtarët shqiptarë që do interpretojnë krah Malumes, më 14 mars

SUPER KONCERTI NË TIRANË/ Zbulohen këngëtarët shqiptarë që do interpretojnë krah Malumes, më 14 mars

Këngëtari me famë botërore, Maluma, do të mbajë koncert me datë 14 Mars në Sheshin Nënë Tereza, Tiranë. Lajmi ka gëzuar shumë fansat e tij, të cilët e presin që prej dy vitesh.

Burime për revistën “Who” kanë zbuluar se hapja e koncertit do të bëhet nga këngëtarë të njohur shqiptarë, konkretisht nga Ronela Hajati dhe Elgit Doda.

Kujtojmë se koncerti ishte parashikuar të bëhej në 14 mars të vitit 2020 por u shty për shkak të pandemisë.

Zbuloni këngëtarët shqiptarë që do të

Zbuloni këngëtarët shqiptarë që do të