XHENSILA MYRTEZAJ MË ENERGJIKE SE KURRË! “Çmend” meshkujt në club duke tundur të pasmet (VIDEO) – AlpeGossip
XHENSILA MYRTEZAJ MË ENERGJIKE SE KURRË! “Çmend” meshkujt në club duke tundur të pasmet (VIDEO)

XHENSILA MYRTEZAJ MË ENERGJIKE SE KURRË! “Çmend” meshkujt në club duke tundur të pasmet (VIDEO)

Që pas lindjes së Ajkës, Xhensila Myrtezajn nuk e kishim parë prej kohësh të performonte nëpër clube. Por, duket se rikthimi i saj ka mbërritur fuqishëm. Në super formë, me pantallona bezhë dhe me kurrizin jashtë, Xhensila Myrtezaj ka tërbuar meshkujt me performancën e saj.

Me një kërcim energjik Xhensila Myrtezaj ka rrëmbyer gjithë vëmendjen e publikut. Në pjesën e parë të gjithë tavolinat duken të mbushur me meshkujt të cilët nuk ja ndajnë sytë lëvizjeve të këngëtares.

Video e postuar nga këngëtarja: