“MIRË QË NUK KA PËRPLASUR KOKËN”/ Tan Brama mërzitet për incidentin e Einxhel – AlpeGossip
“MIRË QË NUK KA PËRPLASUR KOKËN”/ Tan Brama mërzitet për incidentin e Einxhel

“MIRË QË NUK KA PËRPLASUR KOKËN”/ Tan Brama mërzitet për incidentin e Einxhel

– Mbrëmjen e djeshme, Einxhel Shkira teksa po luante me banorët është rrëzuar duke lënduar krahun. Ajo mendon se e ka thyer, por këtë pritet ta thonë mjekët që do e vizitojnë ditën e sotme.

Ndërkohë teksa banorët po flisnin me njëri-tjetrin për lëndimin e moderatores, Tani duket se u mërzit.

Biseda mes banorëve:

Iliri: E kupton çfarë ndodhi?

Egzona: Çfarë ke Tan?

Tani: Situata, gjynah. Më vjen keq seriozisht

Donaldi: Mirë që nuk ka përplasur kokën në ndonjë vend

Iliri: Ajo nuk ngriti trupin, kur pa se po ikte matanë, automatikisht humbi ekuilibrin dhe ra djathtas

Donaldi: Mirë që e bëri aty dhe jo te tavolina të binte në ndonjë cep

VIDEO