SA NJË MAKINË! Ja sa kushton fustani i kuq i Luana Vjollcës (FOTO) – AlpeGossip
SA NJË MAKINË! Ja sa kushton fustani i kuq i Luana Vjollcës (FOTO)

SA NJË MAKINË! Ja sa kushton fustani i kuq i Luana Vjollcës (FOTO)

Luana Vjollca ka postuar një foto me fustan të kuq nga videoklipi i këngës së saj më të fundit dhe duket shumë tërheqëse.

Faqja e njohur “what.they.wearin” që poston veshjet e vipave dhe shumën sa kushton ka postuar edhe atë fustanit të Luana Vjollcës.

Fustani i kuq i gjatë i hapur ne pjesa e gjoksit është i stilistit  Philip Plein kushton 4,998 euro, shkruan Alpe.Gossip

Me siguri që edhe ju e menduat apo jo? Me ato para, mund të kishte blerë edhe një…makinë!