Seksbomba Ledina Çelo rrëfen sekretin e trupit të saj (VIDEO) – AlpeGossip
Seksbomba Ledina Çelo rrëfen sekretin e trupit të saj (VIDEO)

Seksbomba Ledina Çelo rrëfen sekretin e trupit të saj (VIDEO)

Është nënë e dy fëmijëve, megjithatë trupi i saj reflekton një imazh të një 20 vjeçareje.

Këngëtarja Ledina Çelo po vazhdon ta mbajë në formë linjën e saj, e cila ndër vite nuk ka ndryshuar aspak.

Ajo i ka munguar gjatë skenës, megjithatë këtë javë u rrëfye për Prive duke treguar pse u largua kaq shumë kohë, si po i shkon jetë në Gjermani si nënë dhe çfarë janë planet e së ardhmes.

Përves këtyre, Ledina që mahniti publikun në koncertin e 50-të vjetorit të Sabri Fejzullahut me lëvizjet e paraqitjen e saj, tregoi se si e mbanë në formë trupin.

Është gjenetike apo punë e palodhshme për t’i mbajtur ato forma?

“Jam marrë me atletikë. Kam qenë e talentuar shumë. Por pastaj fillon ajo mosha kur rritesh edhe të hyn vetja në qejf, Nisa të rritem e fillova të dashuroj muzikën. Më pëlqen sporti shumë dhe kujdesem edhe për ushqimin”, ka deklaruar Ledina./

NDIQENI TË PLOTË INTERVISTËN E SAJ: