Siç nuk e kishit parë! Arilena Arës i bie nga goja në gjoks... (VIDEO) - AlpeGossip
Siç nuk e kishit parë! Arilena Arës i bie nga goja në gjoks… (VIDEO)

Siç nuk e kishit parë! Arilena Arës i bie nga goja në gjoks… (VIDEO)

Arilena Ara, zëri që të gjithë e mbajmë mend nga edicioni i dytë i “X Factor Albania”, është sensacion i ri i muzikës moderne shqiptare.

Në Instagram shohim që ka postuar një video me një stickers në gojë. Ajo që na bën edhe për të qeshur mënyra sesi ajo po “ha” dhe po luan njëkohësisht.

🐹

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Përgatiti: AlpeNews.al/