Pas fotove topless, Françeska ndez rrjetin sërish. Nuk mund të rri pa provokuar (FOTO) - AlpeGossip
Pas fotove topless, Françeska ndez rrjetin sërish. Nuk mund të rri pa provokuar (FOTO)

Pas fotove topless, Françeska ndez rrjetin sërish. Nuk mund të rri pa provokuar (FOTO)

Françeska Jaçe i ka surprizat njëra pas tjetrës për fansat e saj.
Pasi mahniti me foton e saj topless nga dhoma e një hoteli në Gjermani, Françi befason serish.

E veshur me një këmishë gjumi modelja duket super sexy. Teksa është duke realizuar disa foto mjaft tërheqëse Françeska ka gjetur kohë dhe për relaks.

Deri më tani kemi parë foto e saj brenda një vaske.