Pas hundës e buzëve, Armela bën sërish ndërhyrje estetike në fytyrë dhe ja… (FOTO) – AlpeGossip
Pas hundës e buzëve, Armela bën sërish ndërhyrje estetike në fytyrë dhe ja… (FOTO)

Pas hundës e buzëve, Armela bën sërish ndërhyrje estetike në fytyrë dhe ja… (FOTO)

Ish-banorja e Big Brother, Armela Hyseni, është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar. Ajo numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe fotot e saj janë shumë të komentuara.

Armela e ka pranuar më parë se në fytyrën e saj ka kryer ndërhyrje estetike në hundë dhe u përfol se ka bërë buzët. Mirëpo, ish-banorja ka vendosur të kryejë sërish një ndërhyrje.

Nëpërmjet një fotoje në Instastory, ajo shfaqet e mbuluar me fasho në hundë, duke treguar se ka bërë përsëri hundën, ndërsa gjysmën e fytyrës e ka mbuluar me një emoji.