Françeska Jaçe do ju bëjë të humbisni qetësinë me këto postime provokuese (FOTO) – AlpeGossip
Françeska Jaçe do ju bëjë të humbisni qetësinë me këto postime provokuese (FOTO)

Françeska Jaçe do ju bëjë të humbisni qetësinë me këto postime provokuese (FOTO)

Ndez sërish zjarrin ish banorja e Big Brother…
Françeska Jaçe një nga femrat shqiptare më përvëluese është kthyer sërish me postimet që do ju bëjnë të humbni qetësinë.

E veshur me bikini të kuqe dhe e zhytur në një pishinë dimërore, Françi nuk mund të ishte më sensuale. Postimet e saj provokuese të një pas njëshme nuk mbeten jashtë vëmendjes.

Edhe pse ka kaluar shumë kohë nga Big Brotheri ku ajo morri pjese, Françeska vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.