“SI ZANË”/ Anxhelina Hadërgjonaj pozon TOPLESS krahas hënës (FOTO) – AlpeGossip
“SI ZANË”/ Anxhelina Hadërgjonaj pozon TOPLESS krahas hënës (FOTO)

“SI ZANË”/ Anxhelina Hadërgjonaj pozon TOPLESS krahas hënës (FOTO)

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj kohët e fundit nuk ka sjellë asnjë produksion muzikor por ajo vazhdon që të mbetet pjesë e mediave rozë me fotot e saj tejet atraktive. Pas ndryshimit të lookut, Anxhelina ka publikuar një tjetër foto në rrjetet sociale duke bërë që gjithë sytë të drejtohen drejt saj. Ajo aktualisht është me pushime dhe në foton e postuar shfaqet “topless”teksa pozon në dritën e hënës pranë detit.

“Zonja me fat e hënës”, shkruan Anxhelina bashkëngjitur fotos së postuar.