”SI JA BËHET ME DAL NJË DARKË ME TY”/ Greta Koçi i jep fansit përgjigjen që nuk e prisnim: Duke u ulur ju në… – AlpeGossip
”SI JA BËHET ME DAL NJË DARKË ME TY”/ Greta Koçi i jep fansit përgjigjen që nuk e prisnim: Duke u ulur ju në…

”SI JA BËHET ME DAL NJË DARKË ME TY”/ Greta Koçi i jep fansit përgjigjen që nuk e prisnim: Duke u ulur ju në…

Greta Koçi është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe që pëlqen herë pas here të jetë në kontakt me fansat duke i ofruar të bëjnë pyetje.

Së fundmi një fans e ka pyetur Gretën se si mund të dalë një darkë me të dhe këngëtarja kishte një përgjigje epike.

“Duke u ulur ju në tavolinën e restorantit dhe duke pasur përball nga ekrani i TV ose telefonit tuaj me një klikim në kanalin youtube. Zgjidhje tjetër s’më vjen në mendja”, u përgjigj Greta.

Këngëtarja ka zbuluar se së shpejti do vijë me një këngë të re që pritet të na thyejë zemrat.