PUSHIME DHE DARKË ROMANTIKE NË DUBAI/ Luana Vjollca nuk harroi të na tregonte dhuratën e saj të Shën Valentinit – AlpeGossip
PUSHIME DHE DARKË ROMANTIKE NË DUBAI/ Luana Vjollca  nuk harroi të na tregonte dhuratën e saj të Shën Valentinit

PUSHIME DHE DARKË ROMANTIKE NË DUBAI/ Luana Vjollca nuk harroi të na tregonte dhuratën e saj të Shën Valentinit

Nuk e ka pranuar kurrë, por gjithë dynjaja e di se Luana Vjollca është në një lidhje të gjatë dashurie me biznesmenin nga Kosova, Krenar Cocaj.

I kemi parë kudo bashkë dhe pse s’kanë dashur të flasin publikisht për romancën e bukur dhe herë pas here fansat përmendin emrin e Krenarit në rrjetet sociale të Luanës.

Madje, po prisnim me padurim të shihnim dhuratën që biznesmeni do t’i bënte partneres së tij, vetëm pak ditë pasi shijuan super pushimet në Dubai.

Megjithëse vonoi, Luana na tregoi mbrëmë në InstaStory një buqetë gjigante me trëndafila të kuq, duke lënë të kuptohet se kështu e ka surprizuar Krenari në ditën e të dashuruarve.

Kliko linkun

https://iconstyle.al/wp-content/uploads/2021/02/73831472_159445382524931_8463571955532392717_n.mp4?_=1

Madje, ajo shijoi edhe një darkë romantike ku dukej super seksi.

Disa muaj më parë u raportua se Luana dhe Krenari aktualisht po investojnë për një shtëpi të përbashkët në Tiranë me një vlerë WOW! dhe se puna ka nisur prej kohësh.

Duket se moderatorja e ka tërhequr plotësisht në Shqipëri Krenarin, pasi raportohet se ai po punon këtu për bizneset ekzistuese dhe po ashtu po investon edhe në nisjen e sipërmarrjeve të reja. k k