“SE DIJA QË TIRANA PASKA DET…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
“SE DIJA QË TIRANA PASKA DET…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at  (FOTO)

“SE DIJA QË TIRANA PASKA DET…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:N

Juliana Pasha poston një foto me në sfond detin por lokalizimin  e ka bërë Tiranë dhe njëri prej ndjeksëve “habitet”.

Arbana Osmani poston foton nga pushimet e saj në Marabi, por njëra prej ndjeksëve i vë në dukje faktin se ku i gjen lekët për të bërë pushime kaq të shtenjta.

Elona Pitarka poston një foto me në sfond detin, por një nga ndjekësit “i heq kapelen vetëm” për trupin që ka, sipas tij, e vetmja gjë që e ka bërë të famshme.

/AlpeNews.al