E GJEN BELAJA! Oriola Marashit i marrin “Instagramin” dhe i postojnë… (FOTO) – AlpeGossip
E GJEN BELAJA! Oriola Marashit i marrin “Instagramin” dhe i postojnë… (FOTO)

E GJEN BELAJA! Oriola Marashit i marrin “Instagramin” dhe i postojnë… (FOTO)

Oriola Marashi, një nga modelet me më shumë ndjekës në Instagram ku me postimet që publikon shkakton gjithnjë bujë, ka rënë sot pre e vje.dhjes.

Në Instagramin e modeles është bërë një postim me fjalor të papërshtatshëm të cilin e shihni më poshtë e ku përmendej Oriola dhe mikesha e saj, Kejvina.

Në foton e fundit të postuar nga modelja ishte ndryshuar edhe përshkrimi.

Oriola ka arritur ta rimarrë shpejt llogarinë e saj në Instagram dhe pas disa minutave ka fshirë postimet dhe ka ndryshuar përshkrimin.