KËSHTU NUK E KISHIT PARË ASNJËHERË/ Gold AG publikon FOTON më të ëmbël që do shihni sot – AlpeGossip
KËSHTU NUK E KISHIT PARË ASNJËHERË/ Gold AG publikon FOTON më të ëmbël që do shihni sot

KËSHTU NUK E KISHIT PARË ASNJËHERË/ Gold AG publikon FOTON më të ëmbël që do shihni sot

Vetë ende s’e ka marrë epitetin baba, por atij  i shkoka shumë një bebush në krahë!

Reperi i famshëm shqiptar Gold AG, është fotografuar me një bebe tejet të ëmbël të cilën e ka takuar në Gjakovë.

Ai po mban në krahë vogëlushin, ndërsa shprehja e fytyrës së Gold thotë gjithçka: ai i do shumë fëmijët.

E meqë të shkokan kaq shumë, di të kujdesesh për ta dhe i mban kaq mirë në krahë, çfarë po pret Gold AG?