TË FIKSUAR PAS VERSACE-S? Vip-et na treguan modelin “must have” për sezonin e pranverës (FOTO) – AlpeGossip
TË FIKSUAR PAS VERSACE-S? Vip-et na treguan modelin “must have” për sezonin e pranverës (FOTO)

TË FIKSUAR PAS VERSACE-S? Vip-et na treguan modelin “must have” për sezonin e pranverës (FOTO)

Versace është një ndër markat më të njohura botërore dhe të preferuara për vip-at. Së fundmi  ne mund të vishemi kokë e këmbë me Versace dhe të dukemi stil dhe sharm.

Mirëpo të zgjedhësh vetëm Versace  nuk  është dhe aq e lehtë,pasi mund të rrezikosh duke u dukur jo stil.  Disa prej emrave të njohru të ekranit kanë  ditur të zgjedhin modeline duhur për çdo stil.

Nga kostumi crop- top deri tek jumsuit Versace dhe realisht duken të mahnitshme duke na joshur dhe ne me pajmjen e tyre.

Pra po ju themi se një fustan,bluze,pantallona Versace janë një must -have për garderobën tuaj pranverë-verë.

Jonida Maliqi

Lori Hoxha

Françeska Jaçe

Kiara Tito

Enca

Riselda Sejdini

AlpeNews.al