“JUA PAGUAJNË TAVOLINËN ATO QË MERREN ME DROGË”/ Kur fansave nuk u shpëton asnjë detaj nga VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
“JUA PAGUAJNË TAVOLINËN ATO QË MERREN ME DROGË”/ Kur fansave nuk u shpëton asnjë detaj nga VIP-at (FOTO)

“JUA PAGUAJNË TAVOLINËN ATO QË MERREN ME DROGË”/ Kur fansave nuk u shpëton asnjë detaj nga VIP-at (FOTO)

Dita ditës në profilet e vipave në Instagram shohim komente nga më të ndryshmet ngacmuese apo ofenduese.

Mendja e fansave “kapet” pas çdo detaji dhe nëse jo gjithmonë vipat vendosit të reagojnë pas tyre.

Më poshtë AlpeNews.al ju prezanton me disa prej këtyre komenteve:

Roza Lati duke u argëtuar në një nga lokalet e nates merr koment në lidhje me pagesën e pijeve:

 

Beatrix Ramosaj në Turqi, dhe fansi e ngacmon në lidhje me gjoksin:

 

Ermal Mamaqi i entuziasmaur nga suksesi i filmit “2 Gisht Majlt” merr këtë koment domethënës nga fansja e tij:

View this post on Instagram

🙈🙈🙈 ju dua…🙏🙏🙏

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

/AlpeNews.al