PËR FEMRA TË GUXIMSHME/ Kostumet si pizhame janë "MUST HAVE" i sezonit të pranverës - AlpeGossip
PËR FEMRA TË GUXIMSHME/ Kostumet si pizhame janë “MUST HAVE” i sezonit të pranverës

PËR FEMRA TË GUXIMSHME/ Kostumet si pizhame janë “MUST HAVE” i sezonit të pranverës

Ishte viti 2016 kur trendi më i çmendur i momentiti ishin kostumet që ngjasonin me pizhamet. Prerja,ngjyrat dhe modeli ishte i njëjtë me kostumete  gjumit.

Ky trend është për gratë dhe vajzat të cilat kanë vetëbesim të mjaftueshëm për të veshur diçka kaq ekstravagante.

Mirëpo vitet kalojn dhe   kostumet e gjumit nuk  kanë për të dalë nga moda. Ato janë rikthyer sërih në qendër të vëmendjes nga femrat e  njohura të ekranit.

Ja disa nga vajzat e showbizit që guxuan  në daljet e tyre publike dhe ne ju themi mos kini turp pasi ky6 model është një must për garderobën tuaj.

Zaimina Vasjari

Rudina Magjistari

Bieta sulo

Lori Hoxha

AlpeNews.al