“Ne duhemi dhe kjo punë ka marrë fund!” Moderatorja e njohur i shpreh publikisht dashurinë… (FOTO) – AlpeGossip
“Ne duhemi dhe kjo punë ka marrë fund!” Moderatorja e njohur i shpreh publikisht dashurinë… (FOTO)

“Ne duhemi dhe kjo punë ka marrë fund!” Moderatorja e njohur i shpreh publikisht dashurinë… (FOTO)

Moderatorja Jonida Vokshi është një ndër vajzat e ekranit më të dashura për publikun shqiptar.

Këtë herë ajo ka treguar një anë tjetër të sajën. Bukuroshja ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto me qenin e saj. “Ne duhemi dhe kjo punë ka marrë fund”, ka shkruar moderatorja.

Kjo e fundit duket të jetë shumë e lidhur me qenin e saj që mban emrin Pegi. A mund të ketë ndjesi tjetër më të ëmbël se kaq?