“NUK KA NDRYSHUAR ASPAK”/ Jonida Shehu zbulon si dukej 8 vite më parë (FOTO) – AlpeGossip
“NUK KA NDRYSHUAR ASPAK”/ Jonida Shehu zbulon si dukej 8 vite më parë (FOTO)

“NUK KA NDRYSHUAR ASPAK”/ Jonida Shehu zbulon si dukej 8 vite më parë (FOTO)

Jonida Shehu është një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar dhe kjo për shkak të eksperiencës së saj të gjatë në televizion. Ajo ndan herë pas here momente të ndryshme në ‘Instagram’ nga përditshmëria në punë, por dhe pranë vogëlushes së saj. Së fundmi moderatorja është kthyer pas në kohë dhe ka publikuar një foto të vetes 8 vite më parë. Në të dallohet Jonida duke shijuar një filxhan çaj dhe e buzëqeshur si gjithmonë. Nëse do të shihni me vëmendjen foton, do të dalloni se asgjë nuk ka ndryshuar nga Shehu gjatë gjithë kësaj periudhe.

Kujtojmë se që prej muajit tetor, Jonidën e kemi parë të drejtojë programin ‘Soiree’ në ekranin e ‘Top Channel’, i cili rezervon çdo të mërkurë mbrëma të ftuar specialë dhe biseda të këndshme me personazhe të ndryshëm nga ‘showbiz-i’ shqiptar.