VALLËZIMI I ÇIFTIT/ Dalin pamjet nga dasma madhështore e moderatores shqiptare – AlpeGossip
VALLËZIMI I ÇIFTIT/ Dalin pamjet nga dasma madhështore e moderatores shqiptare

VALLËZIMI I ÇIFTIT/ Dalin pamjet nga dasma madhështore e moderatores shqiptare

Moderatorja shqiptare e emisionit “Minutat e fundit” në Klan Kosova, Genta Cana mbrëmjen e djeshme i ka dhënë fund beqarisë dhe ka kurorëzuar lidhjen disa vjeçare në një dasmë madhështore.

Dasma me 300 të ftuar u mbajt në Prishtinë dhe Genta shkëlqeu e veshur me të bardha teksa fustani i saj i cili ishte 18 metra i gjatë mori vëmendjen e të gjithëve. Ndonëse, siç duket dasma u zhvillua në privatësi të plotë dhe pa praninë e mediave së fundmi ‘Prive’ ka ndarë me fansat një pjesë nga ceremonia përrallore.

Në videon e publikuar Genta shfaqet mjaft e lumtur teksa vallëzon në krahët e partnerit të saj nën tingujt e muzikës së Ylli Limanit.