PAS FESTËS SË MIRSEARDHJES SË DJALIT/ Adelina Tahiri shtrohet në spital (FOTO) – AlpeGossip
PAS FESTËS SË MIRSEARDHJES SË DJALIT/ Adelina Tahiri shtrohet në spital (FOTO)

PAS FESTËS SË MIRSEARDHJES SË DJALIT/ Adelina Tahiri shtrohet në spital (FOTO)

Këngëtarja shqiptare është shtruar në spital pas festës së mirseardhjes së djalit të saj. Kjo pasi është në javën e fundit të shtatzanisë dhe ka nevojë për përkujdesje mjekësore.

Këngëtarja shqiptare është në javën e fundit të shtatzanisë. Ajo është shtruar në spital menjëherë pas mbarimit të festës së mirseardhjes së bebit, pasi do të jetë nën mbikeqyrjen mjekësore.

Ditën e djeshme  Adelina Tahiri  ka organizuar festën e mirseardhjes për djalin e saj. Ajo mbajti dhe një fjalim gjatë festës ku ka rrëfyer peripecitë e dashurisë së saj. Këngëtarja u shpreh se po të ishte dorëzuar me kohë dhe mos t’i kishte bërë ballë kritikave të shumta që ka marrë, sot nuk do të ishte me bashkëshortin e saj.

Në fotot e publikuara vihet re që i gjithë ambjenti i festës është dekoruar me ngjyrë blu. Ajo që bie në sy është edhe shkrimi i emrit të djalit që pritet të vijë në jetë.