QIRINJT E TORTËS NUK U FIKËN/ Mos "u habit" Dua Lipa se janë fishekzjarre (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
QIRINJT E TORTËS NUK U FIKËN/ Mos “u habit” Dua Lipa se janë fishekzjarre (FOTO+VIDEO)

QIRINJT E TORTËS NUK U FIKËN/ Mos “u habit” Dua Lipa se janë fishekzjarre (FOTO+VIDEO)

Pas performancës në Kosov Dua Lipa  vazhdoi koncertet në europ.Ditën e lindjes ajo zgjodhi ta festonte në Ibiza me familjarët edhe miqtë.

Këngëtarja postoi foto të shumta nga festa e çmendur  dhe të gjithë u mahnitëm  nga atmosfera e krijuar.

Ditën e sotme ajo publikoi videon kur miqtë i sjellin tortën por nga emocionet ajo ngatërron qirinjt me fishekzjarren.

Pasi i kënguan këngën ajo fryu qirinjt të cilat nuk u fikën. Mos u habit Dua se  janë thjesht…”fishekzjarre”