DO JU THJESHTOJNË PËRGATITJET E MËNGJESIT/ Njihuni me pesë kombinime veshjesh për në punë (FOTO) – AlpeGossip
DO JU THJESHTOJNË PËRGATITJET E MËNGJESIT/  Njihuni me pesë kombinime veshjesh për në punë (FOTO)

DO JU THJESHTOJNË PËRGATITJET E MËNGJESIT/ Njihuni me pesë kombinime veshjesh për në punë (FOTO)

Ti je ende aty përpara dollapit duke zgjedhur midis kanotireve me rripa dhe pantallonave të shkurtra kur papritur e pakujtuar kupton që ka ardhur vjeshta dhe tashmë fillojnë shqetësimet për garderobën e punës. Por mos u shqetësoni! Me 5 kombinimet e mëposhtme, përgatitja në mëngjes do të jetë “bukë e djathë” dhe do të merrni komplimeta pafund!

Kominoshe + Këpucë të bardha

Fund Midi + Këmishë + Sandale

 

Kostum + Atlete

Pantallona të bardha + Xhaketë e errët

 

Triko + Fustan stil këmishe nate