QIME TË GJATA DHE TË ZEZA TEK HUNDËT/ Trendi më i ri që po “çmend” Instagramin (FOTO) – AlpeGossip
QIME TË GJATA DHE TË ZEZA TEK HUNDËT/ Trendi më i ri që po “çmend” Instagramin (FOTO)

QIME TË GJATA DHE TË ZEZA TEK HUNDËT/ Trendi më i ri që po “çmend” Instagramin (FOTO)

Pas shumë vitesh edhe meshkujt njësoj si femrat tregohen më të  kujdesshëm për të depiluar pjesët e trupit. Mirëpo trendi më i fundit i Instagramit po na tregon se çudia ndodh.

Femrat janë shfaqur me qime të zeza të gjata tek hundët. Duken të tmerrshme por  këto foto janë bërë virale kudo dhe njerëzit po fillojn të eksperimentojne çmendurinë e radhës.

Nëse do donit ta provoni trendin e ri si fillim duhet të shihni fotot “funny” që  po tërbojne Instagramin.