AMI DHE ERMALI NISIN PUSHIMET/ Pamjet nga resorti mahnitës (VIDEO) – AlpeGossip
AMI DHE ERMALI NISIN PUSHIMET/ Pamjet nga resorti mahnitës (VIDEO)

AMI DHE ERMALI NISIN PUSHIMET/ Pamjet nga resorti mahnitës (VIDEO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kanë nisur pushimet. Ami dhe Ermali kanë zgjedhur Turqinë për të pushuar disa ditë larg zhurmës së Tiranës.

Ata ndodhen në një resort mahnitës në Antalja nga ku kanë postuar foto e video. Në njërën prej tyre Ami dhe Ermali duken si çift kopertinash teksa pozojnë me pishinën në sfond.

“Mënyra më e mirë për të parashikuar të ardhmen, është ta krijosh atë…”, është përshkrimi që Ermali i ka vendosur fotos.

Ndërsa Ami ka postuar një foto shumë të veçantë ku shfaqet duke pozuar me krahët hapur në pishinë. Ami ka publikuar edhe një video ku tregon pamjen mahnitëse nga resorti.