1 VIT MARTESË/ Jona Spahiu e uron bashkëshortin në mënyrën më fantastike – AlpeGossip
1 VIT MARTESË/ Jona Spahiu e uron bashkëshortin në mënyrën më fantastike

1 VIT MARTESË/ Jona Spahiu e uron bashkëshortin në mënyrën më fantastike

Lidhja e Jona Spahiut me Frenklin Ymerin duhet të ketë qenë shumë qejf!

Një vit pas martesës së tyre shumë të komentuar, Jona publikoi në Instagram një video ku përmblidhen momentet më gazmore, nga viti në vit, të lidhjes së tyre. Moderatorja dhe komentatori i sportit paskan patur të qeshura pafund që nga fillimi, e deri sot kur familjes i është shtuar një vogëlush: Raideni.

“Nga video e parë, në videon e fundit, nuk është shtuar vetëm Raiden por edhe dashuria që kam për ty”, shkruajti Jona në përshkrimin e fotos, “Gëzuar përvjetorin, shpirti im binjak!”