NGJYRA DHE PRINTE/ Blogeret shqiptaret zgjodhën vitet 60 dhe ne u çmendëm pas tyre - AlpeGossip
NGJYRA DHE PRINTE/ Blogeret shqiptaret zgjodhën vitet 60 dhe ne u çmendëm pas tyre

NGJYRA DHE PRINTE/ Blogeret shqiptaret zgjodhën vitet 60 dhe ne u çmendëm pas tyre

Edhe për këtë javë ne kemi zgjedhur veshjet më të mira të blogerve të cilat edhe këtë herë na suprizuan. Vajzat duket se nuk heqin dorë dot nga moda e viteve 60  duke zgjedhur çdo javë nga një detaj  i cili na rikthen pas në kohë.

Këmisha me printe,lëkura,pikat syzet, kapelet ishin gjithçka që na panë sytë këtë javë tek instagrami i bloegere shqiptare sa për një moment po na dukesh si “java e modës”.

Nëse ju pëlqejnë trendet e viteve 60 mos hiqni dorë por mund të shihni  këto veshje të blogereve për tu inspiruar.

Anxhelina Kotorri

Esteka Ujka

Lori Hoxha

Armina  Mevlani

Jonida Maliqi

AlpeNews.al