“MUND TË PËRFUNDOJ NË BURG!”/ Khloe Kardashian sapo kërcënoi publikisht Tristan Thompson – AlpeGossip
“MUND TË PËRFUNDOJ NË BURG!”/ Khloe Kardashian sapo kërcënoi publikisht Tristan Thompson

“MUND TË PËRFUNDOJ NË BURG!”/ Khloe Kardashian sapo kërcënoi publikisht Tristan Thompson

Khloe Kardashian duket se është shumë e ndjeshme së fundmi, për tradhëtinë e partnerit të saj, ditë para se të sillte në jetë vajzën e tyre të parë, True. Dhe ylli i “reality show-t”  është shumë krenare, që pavarësisht gjithçkaje që ka kaluar, qëndron ende në këmbë.

“Pavarësisht gjithçkaje, ti qëndron ende në këmbë. Jam shumë krenare për ty. Po bën një punë të mrekullueshme. Vazhdo kështu” – shkruan Khloe, duke iu referuar tradhëtisë së partnerit të saj Lamar, nga  martesa e parë si dhe tradhëtisë së partnerit aktual, Tristan Thompson.

Dhe për këtë të fundit, duket se Khloe-s nuk i ka ikur ende inati! Në një postim në profilin e saj në “Instagram”, nëna e True, i lutet Zotit ta mbajë nën kontroll që të mos pëfundoj në burg me verprimet e saj.

“Zot më jep forcë, të pranoj personat idiotë ashtu siç ata janë, më jep kurajo që të mund të ruaj vetë kontrollin dhe më jep zgjuarsi, që të di se nëse veproj siç mendoj, mund të shkoj në burg.” –shkruan Khloe Kardashian!