ISH BANORI I “BIG BROTHER” SHPALL FEJESËN/ Shihni unazën e veçantë që ka zgjedhur për të dashurën e zemrës (FOTO) – AlpeGossip
ISH BANORI I “BIG BROTHER” SHPALL FEJESËN/ Shihni unazën e veçantë që ka zgjedhur për të dashurën e zemrës (FOTO)

ISH BANORI I “BIG BROTHER” SHPALL FEJESËN/ Shihni unazën e veçantë që ka zgjedhur për të dashurën e zemrës (FOTO)

Ish-banori i “Big Brother” ka shpallur fejesën e tij. Olsi Klosi ka publikuar një foto ku mban dorën e vajzës që i ka vjedhur zemrën, në të cilën shndrin unaza në formë loti.

Ish-banori i “Big Brother” ka publikuar vetë lajmin e fejesës së tij. Olsi Klosi ka postuar në rrjetet sociale një foto ku mban dorën e vajzës që i ka vjedhur zemrën. Në gishtin e saj vihet re që shndrin unaza me gurë në formën e një pike loti. Një model i tillë unaze është kthyer në një trend kohët e fundit dhe është përdorur nga shumë personazhe të njohur, për rastin e fejesës.

“Ajo,”- shkruan Olsi krahas fotos. Ai ka preferuar ta mbajë sekret identitetin e të fejuarës së tij për momentin. Prej kohësh ish banori ishte përfolur për një marrëdhënie me një vajzë brune, por nuk kishte bërë asgjë publike deri tani. Olsi qëndroi shumë gjatë në vëmendjen e të gjitha mediave rozë kur ishte në lidhje me ish-banoren e “Big Brother”, Fjorentina Halili, me të cilën u njohu gjatë spektaklit.

Pak kohë pas daljes nga shtëpia e njohur, dyshja i dha fund lidhjes.