E PYESIN PËR NDARJEN E BUJSHME/ Aktorja e njohur refuzon të përgjigjet (FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN PËR NDARJEN E BUJSHME/ Aktorja e njohur refuzon të përgjigjet (FOTO)

E PYESIN PËR NDARJEN E BUJSHME/ Aktorja e njohur refuzon të përgjigjet (FOTO)

Aktorja turke Asli Enver është bërë e njohur për publikun shqiptar në serialin “Nusja nga Stambolli”. Para disa ditësh ajo është kthyer nga pushimet e saj të gjata dhe menjëherë i është kthyer punës dhe jetës familjare. Teksa ndodhej në market për të bërë disa blerje, gazetarët kureshtarë i janë afruar për ta pyetur lidhur me ndarjen e shumëpërfolur gjatë verës. Pas kësaj aktorja ka refuzuar të përgjigjet duke treguar se nuk ka aspak dëshirë të përgjigjet.

Kujtojmë se Asli dhe Murat Boz kishin një lidhje më shumë se 2-vjeçare dhe ndarja e tyre ishte e papritur.

 P