YLLI BOTËROR I NXJERR “SEKRETIN” LEDRIT/ Së shpejti në një bashkëpunim të dy (FOTO) – AlpeGossip
YLLI BOTËROR I NXJERR “SEKRETIN” LEDRIT/ Së shpejti në një bashkëpunim të dy (FOTO)

YLLI BOTËROR I NXJERR “SEKRETIN” LEDRIT/ Së shpejti në një bashkëpunim të dy (FOTO)

Të dy ata janë ndër reperët më të mirë shqiptarë dhe sigurisht ndër të preferuarit tanë, njëri me një karrierë të suksesshme ndërkombëtare dhe tjetri një prej reperëve më të dashur në vend.

Dhe duket se së shpejti do të vijnë me një super bashkëpunim.

Në Instagramin e tij, Gashi ka postuar një foto, me të cilën na ka zbuluar projektin e tij më të fundit muzikor në bashkëpunim me Ledrin.

“Pra bëra një këngë për Kosovën të quajtur “That’s mine” (ajo është e imja). Unë me Ledrin xhiruam videon duke ecur në rrugët e Prishtinës dhe duke u shpërndarë të rinjve akullore e duke hedhur para,” ka shkruar ai teksa nëpërmjet fotos na ka zbuluar një pjesë të xhirimeve.

Mund të themi që mezi e presim këtë bahskëpunim, spese jemi të sigurt që do të jetë një sukses i vërtetë.