ORIOLA PA TË BRENDSHME/ Fansat e modeles konfuzohen kur shohin fotot - AlpeGossip
ORIOLA PA TË BRENDSHME/ Fansat e modeles konfuzohen kur shohin fotot

ORIOLA PA TË BRENDSHME/ Fansat e modeles konfuzohen kur shohin fotot

Oriola Marashi ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja nga fotosesioni që ka realizuar së fundi.

Kësaj radhe, modelja erdhi e veshur me një fustan tejet elegant, të hapur tek gjoksi dhe këmbët.

Në imazhet që publikoi në rrjete sociale, Oriola bëri ndjekësit konfuz rreth asaj se, a ka apo jo të brendshme veshur.

“E ardhmja duket e ndritur”, është mbishkrimi që Oriola ua ka lënë imazhe atraktive.