MERR PROPOZIMIN PËR MARTESË/ Ja cili është reagimi i pazakontë i Big Mamës (FOTO) - AlpeGossip
MERR PROPOZIMIN PËR MARTESË/ Ja cili është reagimi i pazakontë i Big Mamës (FOTO)

MERR PROPOZIMIN PËR MARTESË/ Ja cili është reagimi i pazakontë i Big Mamës (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Big Mama jetën private e ka ruajtur gjithnjë larg syrit të publikut prandaj kurrë nuk është zbuluar nëse ajo po jeton një histori dashurie apo po shijon beqarinë.

Megjithatë së fundmi teksa këndonte në një dasmë, Big Mama ka marrë propozim për martesë nga një djalë i ri i cili iu ul në gjunjë me një buqetë me lule.

“Na ndodhi edhe kjo”, shkruan Bigu në fotot e publikuara.

Burime të “Gazetës Express” kanë treguar se këngëtarja e ka refuzuar ofertën dhe këtë situatë e ka kaluar shumë hareshëm.