“OLTA NË FINALE, TË JEP UJË NË BISHT TË LUGËS”/ Banorët: Të rrezikuarit këtë javë janë… – AlpeGossip
“OLTA NË FINALE, TË JEP UJË NË BISHT TË LUGËS”/ Banorët: Të rrezikuarit këtë javë janë…

“OLTA NË FINALE, TË JEP UJË NË BISHT TË LUGËS”/ Banorët: Të rrezikuarit këtë javë janë…

Armaldo dhe Arjana janë të rrezikuarit e kësaj jave për të dalë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP 2”, sipas banorëve.

Gjatë një bisede me njëri-tjetrin, Luizi shprehet se Arjana duhet të jetë më protagoniste dhe më e përfshirë. Por nga ana tjetër në finale shikon Oltën.

“Olta ka një favor për finale, shkon rehat. Sepse nuk i biem ne, të jep ujë në bisht të lugës. Tea nuk e di, ende s’ka shpërthyer. Edhe Kejvinën tre”, tha këngëtari i njohur.

“Ore boll, mos u tall”, i kthehet Luizit modelja seksi, Kejvina Kthella.