“KAM FILLUAR TË NJOH VETEN”/ Semi flet me Monikën: Nuk jam ndikuar… – AlpeGossip
“KAM FILLUAR TË NJOH VETEN”/ Semi flet me Monikën: Nuk jam ndikuar…

“KAM FILLUAR TË NJOH VETEN”/ Semi flet me Monikën: Nuk jam ndikuar…

Semi ka rrëfyer shpeshherë pjesë të jetës së saj gjatë qëndrimit në shtëpi.

Ajo ka treguar për disa momente nga jeta e saj,pasionin e saj për muzikën,për njerëzit më të shtrenjtë duke përmendur dhe ish të dashurin e saj Bojken Lakon.

Ditën e sotme në një bisedë me Monikën ajo është shprehur se që kur ka hyrë në shtëpinë e “Big Brother” i kanë ndryshuar mendimet për shumë gjëra.

“Nuk jam ndikuar nga njerëz të tjerë,thjesht kam filluar të njoh veten.Realisht unë jashtë nuk kam lidhje me atë njeriun e parë që kam qenë”,-thot këngëtarja.

Monika nga ana tjetër i thot asaj që ajo ka ndryshuar 80 përqind që nga fillimi i hyrjes në shtëpi.

“Kjo është gjë shumë e mirë.Unë nuk të njoh më përpara por që nga ato javët e tmerrshmë të fillimit të tuat ti ke ndryshuar gati 80 përqind”,-tha ajo.