“MJESHTËR…”/ Festoi 62-vjetorin, Donaldi me fjalë të ndjera për Agron Llakajn – AlpeGossip
“MJESHTËR…”/ Festoi 62-vjetorin, Donaldi me fjalë të ndjera për Agron Llakajn

“MJESHTËR…”/ Festoi 62-vjetorin, Donaldi me fjalë të ndjera për Agron Llakajn

Aktori i madh i humorit, Agron Llakaj festoi ditën e djeshme 62 vjetorin. Ai mori urime të shumta nga njerëzit e tij të dashur, të cilët padyshim ia bënë ditëlindjen më të bukur.

Kolegu dhe miku i tii, Donald Veshaj i ka dedikuar disa fjalë të ndjera në rrjete sociale. Ai ka publikuar një foto të Agronit, duke e quajtur “mjeshtër”.

“Edhe 100 vjeç mjeshtër! Të dua shumë”, ka shkruar Donaldi.