LA PAS HISTORINË ME ADËN/ Del FOTO, ja kush është e dashura e re e Edit – AlpeGossip
LA PAS HISTORINË ME ADËN/ Del FOTO, ja kush është e dashura e re e Edit

LA PAS HISTORINË ME ADËN/ Del FOTO, ja kush është e dashura e re e Edit

Të gjtihë e mbajmë mend Edin, konkurrentin e “Përputhen” që brenda emisionit kishte një pëlqim për Adën. Çifti nisi një lidhej dhe e la programin. Por duket se tashmë kjo histori të shkuarës dhe Edi ka gjetur dashurinë.

Në rrjetet sociale ai dhe partnerja e re nuk i fshehin më dedikimet plot dashuri për njëri-tjetrin. Fjona quhet partnerja e re e Edit, duke e shijuar këtë histori dashurie në Kosovë, duke qenë se edhe Fiona është kosovare.

Ndonëse në fillim të marrëdhënies, gjërat mes tyre duken serioze, duke mos iu fshehur kështu edhe syve të publikut.