PLOT NGJYRA DHE ME FLOKË TË GJATË/ Bora Zemani ndryshon ‘look’ papritur (FOTOT) – AlpeGossip
PLOT NGJYRA DHE ME FLOKË TË GJATË/ Bora Zemani ndryshon ‘look’ papritur (FOTOT)

PLOT NGJYRA DHE ME FLOKË TË GJATË/ Bora Zemani ndryshon ‘look’ papritur (FOTOT)

Me rritjen e temperaturave, personazhet e njohur kanë shkuar drejt një trendi të ri, atij të flokëve gërshetë pas kokës. E fundit që ka zgjedhur këtë ‘look’ ka qenë moderatorja Bora Zemani, e cila ka publikuar në llogarinë e saj një foto ku shfaqet me gërshetat e gjata dhe shumëngjyrëshe.

Kjo pamje i ka surprizuar ndjekësit, të cilët e kanë komplimentuar Borën për këtë ndryshim.

Kujtojmë se edhe emra të tjerë të njohur si Enca, Kida, Loredana apo Çilejta kanë zgjedhur ta provojnë këtë model dhe kanë ndarë foto të ndryshme.