NJË DITËLINDJE NDRYSHE/ Megjithatë Marku kujdeset t’i dhurojë emocionet më të bukura Rudinës me këtë surprizë (FOTOT) – AlpeGossip
NJË DITËLINDJE NDRYSHE/ Megjithatë Marku kujdeset t’i dhurojë emocionet më të bukura Rudinës me këtë surprizë (FOTOT)

NJË DITËLINDJE NDRYSHE/ Megjithatë Marku kujdeset t’i dhurojë emocionet më të bukura Rudinës me këtë surprizë (FOTOT)

Rudina Dembacaj ka festuar sot ditëlindjen ndryshe nga çdo vit më parë, në spital siç ka treguar ajo pranë babait të saj, megjithatë ndjekësit janë kujdesur ta urojnë me fjalët më të ëmbla. Në këtë ditë speciale për Rudinën nuk ka munguar as surpriza e partnerit të saj, Mark Frroku.

Ajo ka publikuar në ‘Instastory’ disa video ku ka zbuluar fishekzjarret shumëngjyrëshe që kanë përshkruar qiellin dhe krah tyre ka shkruar: “Faleminderit dashuria ime”.

Ndonëse Dembacaj nuk ka festuar si vitet e kaluara, duket se Marku është kujdesur të krijojë kujtimet më të bukura për të duke e surprizuar në këtë formë.